Filmmaker Andres en wandelcoach Simon
Terug naar overzichtOp een mooie zomeravond zat Andres Fouché piano te spelen op de gang in de Biotoop. Simon Wijma werd geraakt door het spel en zo maakten ze kennis. Ze vonden elkaar in hun passie voor bijzondere bouwwerken in verval. Simon struint er met wandelgroepen rond. Andres vindt er fraaie locaties om zijn clips op te nemen. Als geboren en getogen Groninger kent Simon de regio op z’n duimpje en kan zo als locatiescout zijn steentje bijdragen aan het werk van Andres. Van het een kwam het ander en zo maakte Andres de prachtige promotiefilm I see you voor Simon.
Walkwithsimon 90 sec. promo door Andres
Andres is regisseur en filmer en werkt voor nationale en internationale artiesten als De Staat en Dope DOD. En hij is een verwoed skater.
Tien jaar geleden zat Andres als biologiestudent in een benauwd hokje in de Biotoop onder de microscoop eindeloos dezelfde plantjes te bekijken. En wist opeens: dit wil ik niet meer. Wie had gedacht dat hij tien jaar later op dezelfde plek clips zou opnemen. En er zelfs wonen.
Simon is reisgids, schrijver en coach. Hij organiseert bezinningsreizen in o.a. Spanje en Nederland, en coacht mensen individueel buiten in de natuur. Samen bijzondere plekken ontdekken kan ook altijd. Bijvoorbeeld een rondleiding in de Biotoop? Neem maar contact op met Simon.
Links op de foto Andres, rechts Simon.